GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Levely dolů a továrna s nanoboty

Goto down

Levely dolů a továrna s nanoboty Empty Levely dolů a továrna s nanoboty

Příspěvek  patrikcalabek12345 Sun Oct 23, 2011 2:25 am

Levely dolů a továrna s nanoboty
Levely dolů a Továrny s Nanoboty

Myslím že tohle je nejspíš jedna z nejčastějších otázek mezi hráči:

"Mám level budovy tolik a tolik, měl bych stavět další?"
jednoduchá odpověď na to nejspíš neexistuje, ale pokusím se lecos vysvětlit!

Doly tvoří váš základní příjem, sou stejně důležité pro začátečníka jako pro zkušeného hráče. Představují základní příjem ať děláte co děláte - spíte, útočíte na jiné hráče, transportujete si suroviny mezi planetami, ať jste offline nebo online.

Je důležité mít vysoké úrovně dolů, nehledě na to jestli jste spíš nájezdník nebo se dobře opevňujete na svojí planetě nebo cokoliv jiného.

A proč je to tak důležité?

No samozřejmě pro případ že vám někdo úplně zruší flotilu, zničí vám obranné budovy nebo zrovna nejsou suroviny na koloniích, máte problémy s připojením a nemůžete krást suroviny od jiných hráčů, prostě cokoliv, je tu hromada důvodů proč nebudete schopni si sehnat suroviny jinde než právě z dolů, ale naštěstí právě doly pracují pořád a pořád.

Vysoké levely dolů vám pomohou získat zpět o co ste přišli o mnoho rychleji.

Takže vlastně, jaké jsou dobré úrovně dolů?

No, tohle je opravdu těžká otázka, protože každý je na jiné úrovni a má jiný počet kolonií. Já osobně vždycky hledím na to, aby moje domovská planeta měla vždycky o jeden level dolů a solární elektrárny víc než na mých koloniích, protože si myslím že je to lepší když převážím suroviny z kolonií na mou domovskou planetu kvůli výzkumu a upgradu dolů. (řekl bych že takhle to dělá většina hráčů).

Myslím že následující návod se nedá brát doslovně jak je napsaný, ale měli byste ho přizpůsobit již vlastním zkušenostem a vašemu stylu hry.Všechny levely můžou být +/- 1 vzhledem k vaší aktuální situaci. Tohle je sestaveno zkušenostmi ostatních hráčů a mou vlastní.

Měli byste, samozřejmě, se snažit držet faktor vaší produkce na 1 (v menu SUROVINY nad tabulkou). Pamatujte, že doly na deuterium spotřebovávají o hodně více energie než doly na krystal a kov, takže když se dostanete do mínusu s energií, tak omezení výroby deuteria na 90% uvolní relativně hodně energie, víc než by tomu tak bylo u dolů na kov a krystal.

Takže:
když dosáhnete 5 000 bodů ve statistikách, měli byste mít alespoň:

Důl na kov - 15
Důl na krystal - 13
Důl na deuterium - 10

Když dosáhnete 10 000 bodů

Důl na kov - 19
Důl na krystal - 17
Důl na deuterium - 12
a 6-7 kolonií

Když dosáhnete 25 000 bodů

Důl na kov - 22+
Důl na krystal - 20+
Důl na deuterium - 18+
a 8 kolonií

Po 25 000 bodech byste už měli vědět co a jak Smile

Myslím že tyhle levely dolů jsou docela solidní základ pro stavbu flotily nebo obranných budov. Měli byste produkovat dost surovin na výrobu základních letek.

A ohledně továrny s nanoboty? často kladená otázka samozřejmě zní:
"Mám X bodů ve statistikách, měl bych mít továrnu s nanoboty?"

Tato budova je docela velká investice, zvlášť pro někoho pod 30 tisíc bodů, měli byste hodně dobře zvážit jestli nebude lepší tyto suroviny investovat někam jinam. I přesto si myslím že nikdy není příliš brzo k postavení této budovy, moje rada zkrátka zní postavte ji jak jen to bude pro vás možné. Můj důvod pro to je že mám rád takzvané bezpečné body, čím se myslí body (za stavbu této budovy), které vám nikdo nevezme ať vás napadá jak chce Smile a Továrna s nanoboty vám jich dá slušné množství. Však je to taky pořádná investice (1 milion kovu, 500 tisíc krystalu, 100 tisíc deuteria - celkem 1.600.000/1000 = 1600 bodů do statistik)

Je tu několik kontrolních otázek jestli jste připraveni postavit továrnu s nanoboty:

-Můžete ji postavit? (myšleno, jestli máte ostatní požadavky, jako technologie) Možná to zní hloupě, ale určitě nebudete připraveni postavit tu továrnu pokud nebudete mít počítačovou technologii na levelu 10. Důvod je ten, že nájezdníci budou tu továrnu potřebovat asi nejvíc, takže dokud nebudete vyplňovat 10+1 slotů pro letky denně, tak se vám vlastně továrna s nanoboty nevyplatí.

-Je vaše fronta výroby v hangáru VŽDYCKY zaplněna na víc jak dva dny dopředu? Pokud ano, opravdu by se vám továrna s nanoboty hodila!

-Můžete nasbírat dostat surovin na tu továrnu relativně bez problémů? Pokud ano, jste na ni plně připraveni! Smile

Alespoň dvě kladné odpovědi na předchozí otázky vás staví do pozice, kdy jste připraveni si továrnu s nanoboty pořídit.


...ALE, proč záleží na tom jestli jsem nebo nejsem připravený si ji pořídit?

No ono to vlastně ani nezáleží. Když nemůžete odpovědět kladně alespoň na dvě předchozí otázky, vsadím se, že stejně budete mít značné problémy nasbírat tolik surovin potřebných pro továrnu s nanoboty.

Většina lidí má sklon k tomu stavět ji mezi 25ti až 40ti tisíci body.
Továrna s nanoboty level 2 okolo 70ti tisíci body.
Továrna s nanoboty level 3 okolo 100-150 tisíci body.

Toto má, samozřejmě, své výjimky, jako všechno v Ogame. Někdo nemusí mít vůbec továrnu s nanoboty klidně na 90ti tisících bodech, já si teda myslím že je to trochu hloupé, ale ať si každý hraje jak umí a jak mu přijde za vhodné.

Zdroj : Ogame forum
patrikcalabek12345
patrikcalabek12345

Počet příspěvků : 308
Datum Registrace : 26. 01. 11
Věk : 26

Sheet
Health:
Levely dolů a továrna s nanoboty Left_bar_bleue100/100Levely dolů a továrna s nanoboty Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Levely dolů a továrna s nanoboty Left_bar_bleue10/10Levely dolů a továrna s nanoboty Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru