GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

5 posters

Goto down

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

Příspěvek  Inzenyr57 Tue Oct 23, 2012 8:17 am

Máte tu další možnost získat 50 bodů (maximum).
Stačí když sem napíšete které mobily jste kdy využívali, proč a co se vám na nich líbilo/nelíbilo. Za každý telefon u mě máte 10 bodů.
Inzenyr57
Inzenyr57
Admin
Admin

Počet příspěvků : 639
Datum Registrace : 28. 04. 10

Sheet
Health:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue100/100Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue10/10Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (10/10)

http://mir57.hys.cz

Návrat nahoru Goto down

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty Re: Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

Příspěvek  IDontKillMeOG Tue Oct 23, 2012 9:19 am

LG KP501 Cookie, Nokie Bullshit Newim, Samsung Rozpadlse Kryt, Siemens UpadlČudlík
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue100/100Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue10/10Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty Re: Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

Příspěvek  Marethyu2000 Wed Oct 24, 2012 12:14 am

Nokia nelíbil neměl barevný display hry pořádný něměl
Marethyu2000
Marethyu2000

Počet příspěvků : 168
Datum Registrace : 07. 10. 12

Sheet
Health:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue100/100Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue10/10Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty Re: Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

Příspěvek  Inzenyr57 Wed Oct 24, 2012 2:49 am

čekal jsem trochu míň strohé odpovědi a aspoň konkrétní modely.
Inzenyr57
Inzenyr57
Admin
Admin

Počet příspěvků : 639
Datum Registrace : 28. 04. 10

Sheet
Health:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue100/100Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue10/10Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (10/10)

http://mir57.hys.cz

Návrat nahoru Goto down

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty Re: Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

Příspěvek  ladam. Wed Oct 24, 2012 3:59 am

no prvě jsem měl nějakou starou nokii, co byla černobílá, ale to fakt už nerušim co to bylo za typ, protože mi jí nějakej zoufalec po měsíci šlohnul, i když v tý době to byl dost good telefon :DDDDD

pak jsem měl nějakou 50 barevnou mrdku, tu ještě má otec, jsem mu jí dal, ale typ taky netušim, nicméně super phone Very Happy

no a teďka mám -

NOKIA 6300 - super mobil, vydrží uplně všechno, mám jeblej už dva roky uhlopříčně display, ale pořád jede Very Happy, kryt na sračky, baterka ještě originální a taky to pořád jede Very Happy, to je prostě klasika xD

NOKIA C5.00 - no tak popravdě to je dost sračka, našel jsem jí na ulici a nechal jsem si jí, tak jí mám teďka jako rezervní phone

NOKIA C6.00 - momentálně muj hlavní telefon, i když hodně lidí ho pomlouvá, já ho mám rád, dost věcí to umí a věřte nebo ne, přežil pád z 3 metrů na hranu betonu a má jen škrábaneček a lehce naseklej roh, což skoro neni vidět Smile, mám ten mobil rád a řikejte si co chcete Razz

momentálně používám c6 a 6300, Smile

stačí na body ? Very Happy
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue98/100Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue10/10Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty Re: Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

Příspěvek  IDontKillMeOG Wed Oct 24, 2012 5:47 am

Zapoměl jsem... dlouho jsem měl megasračku jménem Motorola V300, takový hnusný véčko s vga foťákem, no prostě blivajz, ale na svou dobu docela luxus. Pak se mi do něj nějak dostal písek, já kretén to vymejval vodou, nějak se mi posrala baterka a ztratil jsem nabíječku Very Happy Jinak s těma telefonama co jsem psal předtím jsem to myslel vážně, mám pocit že 2 mi čmajzli cigáni (no jo no, žiju ve Varnsdorfu) a jeden jsem jebnul o chodník... takže ták no, ale už je to nějakej ten pátek Very Happy Lamské LG KP 501 Cookie mám jen proto, že jsem si chtěl koupit nějakou nokii xpress music ale fotr objevil ve vodafone shopu na tu dobu první dotykáč pod 3 tis., takže já to bral jen kvůli tý dotykovce Very Happy nevěděl jsem jakej to je shit Very Happy
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue100/100Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue10/10Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty Re: Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

Příspěvek  Arkonidan Tue Feb 05, 2013 12:09 pm

No tak já používám momentálně Sony Ericsson T280i - Hroznej šit, ale dá se s tím volat a psát sms.

Pak mám ještě více méně na hraní HTC Touch 2. Na tom se mi nepodařilo rozchodit akorát skypa, ale Nimbuzz na tom jede slušně a dokonce se přes něj na toho skypa fakt dostanu, takže super matroš. Sice je tam WM 6.5 v angličtině, protože jsem línej hledat českou ROM, ale zbytek aplikací a nadstavba SPB Shell (cracklá :-D) je v češtině, tak se v tom aspoň trochu vyznám. Údajně neexistuje drojdí ROMka, ale nevzdávám se a hledám... ;-)

Moje celková sbírka telefonů (většinou mnou opravený) má cca 30 kusů... Nepočítám to. Když příjdu o telefon, nemá smysl kupovat novej v bazaru, stačí hrábnout do šuplete a vytáhnout. Nejradši mám symbiaňácký nokie (7650 - jo, to byla stylovka vysouvací ;-), 6680, N70, N95...) a některý siemensy (SL10 - leží mi zablokovanej bez anténky na dně šuplíku a není k němu nabíječka, S25 a S65... ;-) )

Hm, no doufám, že nepíšu pozdě :-D
Arkonidan
Arkonidan

Počet příspěvků : 10
Datum Registrace : 05. 10. 12
Věk : 41

http://www.powerack.cz

Návrat nahoru Goto down

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty Re: Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

Příspěvek  Inzenyr57 Wed Feb 06, 2013 6:26 am

Já teď používám N81 - hry a metal, N-Gage - hry a Gameboy emulátor, E51 a C5-00 - hry, 9500 - hry, internet, C6-00 - hry, internet a teď budu mít E90 - pouze kvůli Quake III Arena.

Ladame, seš můj člověk, taky valím symbian, jestli chceš tak tě naučím na C5 a C6 dostat hry co využívaj 3D chip (star wars, bounce, resident evil, snakes, brothers in arm, metal gear solid,...)
Inzenyr57
Inzenyr57
Admin
Admin

Počet příspěvků : 639
Datum Registrace : 28. 04. 10

Sheet
Health:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue100/100Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue10/10Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (10/10)

http://mir57.hys.cz

Návrat nahoru Goto down

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty Re: Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

Příspěvek  IDontKillMeOG Thu Feb 07, 2013 11:24 pm

Jestliže se počítá tablet jako mobilní devajs tak fajn
China Shit TajWan WAN ObiWan ShenZhen ChinaLínáPlína TaNeumírá: Cube U30GT
Levný, celkem kvalitní čínský shit
Chrome se laguje jak babička o šesti berlích
Všechny hry, na který jsem narazil jedou
Root + custom rom
Příslušenství: Externí USB klávesnice (česká QWERTZ) za 300 Kč free poštou za 3 týdny
Už se mi dvakrát rozmrdala nabíječka - použil jsem tu druhou, co jsem měl v balení (ale ta dávala poloviční napětí) a svařil jsem jí se starou. Will it blend?
Koupil jsem si dvě nový nabíječky - dalších 400 Kč, čekal jsem (a stále ještě čekám) 3 týdny, takže jsem mezi tím nabíječku (čili ani tablet) používat nemohl

Okay, seru na to, jebe mi. Tady jsem napsal recenzi, když mi nejebalo (stránky ani domény si nevšímejte Very Happy):
http://pc-magazin.cz/cube-u30gt/
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue100/100Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue10/10Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty Re: Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

Příspěvek  Inzenyr57 Fri Feb 08, 2013 12:16 am

Androjd fůj! Windows bléé! AjOS fujté! Symbian rulez. S40 Touch rulez china.
Inzenyr57
Inzenyr57
Admin
Admin

Počet příspěvků : 639
Datum Registrace : 28. 04. 10

Sheet
Health:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue100/100Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue10/10Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (10/10)

http://mir57.hys.cz

Návrat nahoru Goto down

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty Re: Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

Příspěvek  ladam. Fri Feb 08, 2013 12:50 am

ale kdyby jste viděly inžovu sbírku, to je EPIC Very Happy
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue98/100Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Left_bar_bleue10/10Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Co používám (používal jsem) za mobilní telefon Empty Re: Co používám (používal jsem) za mobilní telefon

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru