GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla !

2 posters

Goto down

Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Empty Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla !

Příspěvek  IDontKillMeOG Sun Oct 28, 2012 5:20 am

Zdravím, po roce, možná více, zakládám nové fórum a nové téma. Pokusím se v něm "nalákat" na GForum více lidí, aby se dalo s jednotlivými členy aliance lépe komunikovat a daly se lépe organizovat různé akce. Snad zde najdete vlnu zábavy, soutěží a zajímavostí nejen ohledně OGame, které vám pomůží zlepšit se jak v OGame, tak v jiných hrách, stejně, jako v reálném světě. To vše budu organizovat já, zde, na GForu známý pod přezdívkami IDontKillMe, IDontKillMeOG, zkratkou IDKM a mým aktuálním herním jménem IDKMv2. Mám spoustu dalších přezdívek ale většinu z nich si nepamatuji a kdybych vám řekl jiné tak by jste je stejně neznali.

Možná jste zde noví, nejste tvrdí pardálové jako třeba ladam, Inza, Satanas, rajče atd., kteří jsou zde přítomni cca. od roku 2010 nebo 2011. Proto by jste o mě měli něco vědět. Bydlím ve Varnsdorfu (ano, město proslulo díky cikánům, tedy, ehm, Romům), je mi nějakej ten pátek (věk ode mě nechtějte ! Very Happy), taky ZÁVODNĚ plavu atd. a za svůj život jsem vystřídal kolem 50 online her. Začínal jsem na sračkách typu Gladiatus a Bitefight v sotva, ehm, "pár" letech Very Happy a pokračoval jsem v mafiánskejch kravinách (The Crims a spol.) a BigPoint flashovkách (DarkOrbit (to byly časyyy...), Seafight). Pak na mě vykoukla v DarkOrbitu reklama na jakousi hru, která mi byla povědomá (od té doby říkám, že reklamy nejsou úplně nanic). ANO, šlo o OGame které jsem hrál už dlouho předtím a moc mě bavilo. Došlo mi to ale až v okamžiku, kdy jsem ještě na staré hlavní stránce viděl obrázek hvězdy smrti. Pak jsem se nějakým záhadným způsobem dostal do NBSG (jak, se mě neptejte, možná mě někdo pozval) a došlo mi, že jak OGame, tak NBSG nebudou věci tolik na sračku, jako věci které jsem zažil předtím. Ta hra nebyla jen o zmlácení nejvíce lidí a ta aliance nebyla taková, že se po týdnu rozpadla. Tak jsem okolo sebe začal "vířit" svou aktivitu a ladamovi (šéfovi aliance, který ji založil) se to zřejmě líbilo, tak mě povýšil a mě ta hra zase bavila o trošku víc. Pak jsem se různě hádal s Inzou a Calabkem (stará firma, škoda... R.I.P. Calabek) kvůli kravinám Very Happy (tohle fórum, jakási pračka nebo co Very Happy) ale pak to bylo v pohodě.
No a teď se dostávám ke druhé (nebo třetí ?) části svého působení v OGame. Před tím rokem, o kterém jsem dosud povídal mě záhadně zlobil internet (Paranormal Activity ?). Při spuštění OGame mi totálně vypadl internet třeba i na 3 dny, log hlásil přezížení ze strany OGame. Zřejmě kvůli této neaktivitě mi admini OGame smazali můj hlavní účet (IDontKillMe) kde jsem byl jen krůček od hvězdy smrti. Potom se aliance nějak skororozpadla, nebyl jsem tu tak nevím, co se stalo, že najednou zmizeli skoro všichni lidi, vážně si to nepamatuji tak mě prosím neukamenujte. Na paření jsem se nevysral, od verze Beta 1.1 do verze 1.2.5 jsem hrál Minecraft, kde jsem si dokonce po pár měsících koupil originální účet (JEDINÁ VĚC, KTEROU JSEM SI KDY VE HRÁCH KOUPIL !!) a brutálně jsem pařil Team Fortress 2 a podobné kraviny na Steamu, kde po chvíli můj účet, ačkoliv jsem do něj nevložil ani cent, získal hodnotu kolem 500$ díky mým tvrdě "vypařeným" věcem na TF-2. Jenomže OGame mi stále chyběl. Tak jsem do chatu na GForu (taková ta kravinka úplně dole na hlavní straně GFora) psal, že chci aby byla NBSG zpátky Very Happy a jednou se mi Inza ozval, že se mám vrátit, že mě NBSG potřebuje. Tak fajn, šel jsem na OGame, internet mi nespadl, ale moc se mi nechtělo začínat odznova a navíc jsem měl ve škole frmol a vydělával jsem si přes internet psaním článků, takže na OGame mi nějak nezbýval čas. Ale když se člověk "zapaří", jde všechno, takže jsem začal znovu pařit a v OGame jsem se rychle rozjel. No a tím se dostáváme do přítomnosti, takže to je z mé pařanské historie snad všechno.
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Left_bar_bleue100/100Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Left_bar_bleue10/10Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Empty Re: Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla !

Příspěvek  Inzenyr57 Sun Oct 28, 2012 6:18 am

Paranormal Prosciuty? (The sex Files)? Si zab(l)il!
Inzenyr57
Inzenyr57
Admin
Admin

Počet příspěvků : 639
Datum Registrace : 28. 04. 10

Sheet
Health:
Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Left_bar_bleue100/100Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Left_bar_bleue10/10Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Empty_bar_bleue  (10/10)

http://mir57.hys.cz

Návrat nahoru Goto down

Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Empty Re: Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla !

Příspěvek  IDontKillMeOG Mon Oct 29, 2012 5:18 am

Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Obrazky4eversksomzdobil
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Left_bar_bleue100/100Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Left_bar_bleue10/10Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla ! Empty Re: Buřti, buřtičky a buřťáčata, připravte se na další kousek zábavy na GForu od IDontKilla !

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru