GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliance se musí změnit !

Goto down

Aliance se musí změnit ! Empty Aliance se musí změnit !

Příspěvek  ladam. Fri Feb 15, 2013 3:14 am

Zkopírováno z oběžníků + upraveny chyby a nedorozumnění.

Tak chlapci. Vim, že teďka budu asi pro hodně lidí nepříjemnej a možná si budete myslet, že zbytečně dělám dusno, ale je tu pár (no spíš hodně věcí), který se v týhle alianci museji změnit, jinak se nikam nepohneme.

1.) Uzavíraji se tady spojenectví se zelenejma hráčema (pozice 400 a hůř). Jako a můžu vědět co vás k tomu vede ? Jako já vás nechci jako diplomaty nijak ponižovat. Dal jsem vám práva a hodnosti proto, že mi připadáte rozumný a věřim vám, ale asi jste nepochopily proč se uzavíraji DoNy. DoN, nebo-li dohoda o neútočení, se uzavírá s aliancema nebo hráčema, který jsou nějakim způsobem hrozbou nebo nebezpečím, likvidujou hráče a DoN nám přinese něco užitečnýho a to klid pro naše hráče (viz. aliance Weruda). A můžete mi vysvětlit, proč uzavíráte DoN s hráčem kterej má 24 000 bodů ??? Pro koho je hrozba mimo toho, že někoho špehuje ? Kurva kluci, to si děláte srandu ne ? Takhle by to teda nešlo. Odmítám schvalovat dohody takovýhleho typu a doufám, že inža jakožto jedinej se mnou, kterej má na tohle pravomoce mě podpoří.

2.) Absolutní neznalost hry. Jak mi může hráč se zkušenostma typu satanáše nebo Marethyu napsat, že staví skrýše (snad největší debilita ve hře) nebo že neposílá FS, protože nechce nechávat surky na planetě ? Děláte si ze mě kurva srandu ? A to nechci vědět, kolik z vás takovýhle chytrý dotazy radši nepíše. Nečtete návody a pak se pořád na něco ptáte a zbytečně tu spamujete. Ohledně FS - jako je to tvůj problém Marethyu nebo i ostatní, co na to serete, ale až vás někdo sejme tak tu pak nebrečte o pomoc a nestěžujte si - můžete si za to jen a jen vy a trest pro vás je zasloužený.

3.) Důvěra v alianci. Málo si navzájem věříme, to se musí změnit.

4.) Používání mozku. Jak je možný, že na Bačeho letí APP obrana od hráče Pavel097, která čítá pouze 87 sond ? Navíc Bače si s nikim nic nedohodnul a docela se tomu diví ... Další věc - to, že vás někdo špehuje neznamená, že po vás jde. Víte kolik lidí já denně vyšpehuju a to jsem oproti TOP 100 úplná sračka ? A taky kvůly tomu po mě ty lidi nejdou. Pochopte, že ty lidi si dělaji třeba jen skeny okolí a nechtěji hned utočit. Akorát tu pak spamujete a děláte zmatek - to je hlavně případ Marethyu. A na závěr případ tomka, kterej se zmrazil, protože ho hráč, kterej má odhadem 100 000 bodů vyšpehoval. No tak to mě taky dostalo. Opět tomku, je to tvoje věc, navíc máš momentálně soukromí problémy a radosti, ale odůvodnit zmražení tim, že tě někdo kdo je taková lama vyšpehoval ? No prosimtě. I kdyby náhodou na tebe letěl, stačilo by poslat FS a nebo APP od nějakýho hráče. Opět to co jsem psal, naučte se FS a nebojte se toho, když vás někdo vyšpehuje.

5.) Zmatek. Pokud někoho o něco žádáte nebo něco potřebujete, tak to piště stručně a srozumitelně. TJ. v případě surovin množství, druh a na co to chcete a v případě výměny kolik za kolik (druh, počet, kam, ...) a zbytek obchodu si jednejte v PM, ne v oběžnících ... Ohledně útoků na vás - kdo letí, kam letí, s čim letí, za jak dlouho tam bude. Nezmatkovat, neunáhlovat se, chladná hlava a nějak se to snažit klidně vyřešit. Nespamovat jako dement a nedělat hned zmatek.

6.) Spam. Tak tohle je věčný téma a přitom kdyby jste přesunuly do PM obchod a odpovědi na dotazy a zrušily zprávy typu letí na mě špionáž atd. (viz předchozí body) tak je toho tu polovina. Spam jako vysloveně sračky už jsou na minimu, tak vás prosím, aby jste zprávy typu smajlíků, 5 a míň slov a další kraviny zrušily úplně. Byl bych rád.

7.) Mimo obraz. Díky spamu pak některý z vás ani nečtou oběžníky což je jen vaše chyba, protože pak píšu něco jako třeba tohle a vy nemáte ani páru o co jde. Prosím, aspoň ty červený oběžníky čtěte, PROSÍM !!! Pak budete všechno důležitý vědět a nebudete mimo.

8.) Pomoc. Jsme jednou aliance a tak si musíme pomáhat. Když někdo napíše o pomoc se surkama nebo obranou atd., tak se snažíme pomáhat. Vsadim se, že spousta z vás kolikrát může pomoci někomu kdo to potřebuje, ale kašlete na to, aby jste neměly práci navíc. Opět chyba. Musíme si pomáhat jinak to je moc špatný. Já se snažim pomáhat jak to jen jde, ale taky pokaždý nemůžu.

9.) Nelogický uvažování. Tak to je spíš věc demence. Nechápu, jak vám můžu napsat, že je na gforu soutěž o hmotu a statisíce surovin a vy jste úplně v klidu. Až na 4 lidi vám je to šumák. Tak když nechcete nic vyhrát, okej. Teďka máte soutěž ode mne o hmotu a surky a pak od inžy o miliony surek, takže pokud se nechcete účastnit tak je to váš boj, ale jste úplně hloupí.

a na závěr 2 dodatky :

- Nikdy neuzavírat ŽÁDNÝ dohody s nepřítelem. Ani s jednotlivcema. Ty odcházeji od nepřítele pouze ze strachu a tak neni důvod dělat s nima dohody. Pokud odejdou, válka se na ně nevztahuje a je k nim normální "ogame vztah".
- Choďte prosím na gforum a čtěte aspoň ty návody ke hře. Když už nechcete něco vyhrát nebo se něco dozvědět i mimo hru, případně se pobavit, tak aspoň čtěte ty rady a návody.

Nikoho jsem tímto nechtěl urazit, ale bohužel se takovýchto věcí začalo scházet docela dost a pokud si to nevyříkáme teď, zaděláváme si na pořádnej zmatek a neorganizaci v alianci. Musíme tu mít nějakej pořádek, organizaci a musíme si pomáhat a radit. Proto pište VŠECHNO co se vám nelíbí a nezdá ať už co jsem psal nebo něco jinýho.
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Aliance se musí změnit ! Left_bar_bleue98/100Aliance se musí změnit ! Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Aliance se musí změnit ! Left_bar_bleue10/10Aliance se musí změnit ! Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru