GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov

2 posters

Goto down

Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Empty Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov

Příspěvek  P?iznání Tue Apr 16, 2013 9:52 am

Smyslem celé věci je se především pobavit. Máte chuť se podělit o nějaké vtipné, šokující či zajímavé přiznání, které má souvislost s vaší školou a místy, která všichni dobře známe, ale chcete zůstat v dokonalé anonymitě? Zde máte možnost!

P?iznání
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Empty Re: Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov

Příspěvek  ANONYMOU Tue Apr 16, 2013 9:53 am

Jsem strašně nadržená

ANONYMOU
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Empty Re: Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov

Příspěvek  ladam. Tue Apr 16, 2013 6:59 pm

:DDDDDDDD
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Left_bar_bleue98/100Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Left_bar_bleue10/10Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Empty Re: Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov

Příspěvek  IDontKillMeOG Wed Apr 17, 2013 1:57 am

Při promoci a dotyku na fakultní insignii jsem místo "Slibuji" řekl "Nazdar".
Jeden z našich velice vážených a obávaných profesorů jednou na přednášce hodinu a dvacet minut svítil ukazovátkem do monitoru počítače místo na plátno a zapáleně nám u každého slidu vysvětloval, "co zde můžeme všechno vidět". Deset minut před koncem, když už se cca 150 lidem moc nedařilo dusit smích, mu to došlo. Výraz v jeho tváři v ten okamžik si budu pamatovat ještě hodně dlouho.
Chápu, proč nás medici nemají rádi. Když vstávají do školy, my právníci se zrovna vracíme z kalby.
Pročítám si práce svého vyučujícího a jeho myšlenky používám v seminárních pracích. Bez citace. Za plný počet bodů.
Na FF bydlí jeden bezdomovec, ale nikdo si ho zatím nevšiml, protože je k nerozeznání od vyučujících.
Přišel jsem na přednášku, připojil se na net. Stáhnul si film. Odešel. Bylo to ty úchyle!!! ###KURWA EDIT: kterej dement tam nastavil cenzuru na slovo por no (bez mezery)?!### a nestydím se za to.
Že má budova PrF čtvrté patro, jsem zjistil až ve čtvrťáku, a že má patro "mínus dva" až po státnicích.
V pitevně mi omylem spadl do těla kousek svačiny. Nechal jsem ho tam a zatím si toho nikdo nevšiml.

Ale asi nejlepší...
Zadanie otázok na skúške presne korešpondovalo s mojim ťahákom. Tak som teda nevytiahla ani pero a smelo odovzdala ťahák.
Občas vepíšu do eseje na FSV věty typu "Jsem tancující brambora" nebo "pomaž mě marmeládou" a zatím jsem nedostal žádnou odezvu.
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Left_bar_bleue100/100Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Left_bar_bleue10/10Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Empty Re: Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov

Příspěvek  ladam. Wed Apr 17, 2013 2:19 am

Jsem tancující brambora ty úchyle !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

zabitej příspěvek Very Happy
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Left_bar_bleue98/100Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Left_bar_bleue10/10Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov Empty Re: Přiznání SPŠ a VPŠ MV Holešov

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru