GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Picardovy rozhovory s členy aliance, Kassiopeia- WantedRaider

Goto down

Picardovy rozhovory s členy aliance, Kassiopeia- WantedRaider Empty Picardovy rozhovory s členy aliance, Kassiopeia- WantedRaider

Příspěvek  picard Thu May 30, 2013 7:36 am

Jsem rád, že jste klikli na tuto zprávu. Jsem picard, zástupce diplomata na Kassiopiae, ''nabírač'' a nově také ''reportér'', který bude dělat co týden rozhovor s hráči v alianci NBSG. Témata budou většinou čerstvá a tak si pročtete o tom, co si Vaši spoluhráči myslí o situaci v alianci. S reporteřinou mám střední zkušenosti a znalosti.
V tomto rozhovoru si popovídám s WantedRaider a budeme hovořit o spamování a používání a využívaní fora....


Question Ahoj WantedRaider!
Všiml jsem si tvého názoru na spamování.
Doufám, že tě rozhovorem o spamování a jeho řešením neruším.
Uvítal bys, kdyby byl jakýsi souhrn celého dne v jedné přehledné zprávě?

Arrow v pohodě.. čas na to rozhodně mám a takový souhrn by nebyl špatný ale kdo by to sepisoval a co by se do toho souhrnu vůbec psalo? rozhodně by tam nemohli být denní zprávy které se týkají app, podpory, špionáže, dovozu surovin a takové... protože tohle asi musí být aktuální a co nejrychlejší Very Happy... ale když tak přemýšlím ještě víc... byla by to asi zbytečná práce...

Question Používáš Forum? Myslíš, že je vůbec k něčemu? Máš pocit, že bychom měli více používat Forum?

Arrow nepoužívám, na to jsem moc líný... jasně že je k něčemu, pomáhá při hledání informacích a člověk tam může zavěsit svoje úspěchy... to nevím ale když jsem tak "prosperující" ali tak by jsme měli být asi aji víc aktivnější a podnikavější.. takže asi jo


Děkuji hráči WantedRaider za rozhovor!

A za týden se můžete těšit na další rozhovor. Tentokrát s hráčem Itory a budeme se bavit o představě ideální aliance a jejího Leadra.

picard

picard

Počet příspěvků : 2
Datum Registrace : 18. 03. 13
Domoviště : Neřeknu!! :)

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru