GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fakt me to porad nebavi psat...

3 posters

Goto down

Fakt me to porad nebavi psat... Empty Fakt me to porad nebavi psat...

Příspěvek  satan Thu Feb 20, 2014 1:53 am

Znate ten pocit kdyz jste na kalbe a snazite se koukat na ogame a kdyz kouknete a vidite jak vas nekdo sejme tak zakricite DO PRDELE..No a kamarad se na me otocil naslinil prst a rekl:Kdyz myslis
satan
satan

Počet příspěvků : 88
Datum Registrace : 29. 11. 10
Domoviště : Peklo

Návrat nahoru Goto down

Fakt me to porad nebavi psat... Empty Trochu kontroverzni humor :-)

Příspěvek  satan Thu Feb 20, 2014 1:56 am

To vam takhle jsme na narozkach a tancime do elektra a jak je zabava v plnem produ tak kamos zacne nehorazne trsat a mele sebou uplne vsude pak spadne na podlaze a vsici jasaj ze je to borec no a tak po pulhodine koukani jak skvele trsa ho odvezla zachytkla pac me epileptickej zachvat......
satan
satan

Počet příspěvků : 88
Datum Registrace : 29. 11. 10
Domoviště : Peklo

Návrat nahoru Goto down

Fakt me to porad nebavi psat... Empty Re: Fakt me to porad nebavi psat...

Příspěvek  Marethyu2000 Thu Feb 20, 2014 7:59 am

satan napsal:Znate ten pocit kdyz jste na kalbe a snazite se koukat na ogame a kdyz kouknete a vidite jak vas nekdo sejme tak zakricite DO PRDELE..No a kamarad se na me otocil naslinil prst a rekl:Kdyz myslis
no, to se mě s tím kámošem nestalo, ale to co bylo předtím tak ano  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Marethyu2000
Marethyu2000

Počet příspěvků : 168
Datum Registrace : 07. 10. 12

Sheet
Health:
Fakt me to porad nebavi psat... Left_bar_bleue100/100Fakt me to porad nebavi psat... Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Fakt me to porad nebavi psat... Left_bar_bleue10/10Fakt me to porad nebavi psat... Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Fakt me to porad nebavi psat... Empty Re: Fakt me to porad nebavi psat...

Příspěvek  Marethyu2000 Thu Feb 20, 2014 8:00 am

satan napsal:To vam takhle jsme na narozkach a tancime do elektra a jak je zabava v plnem produ tak kamos zacne nehorazne trsat a mele sebou uplne vsude  pak spadne na podlaze a vsici jasaj ze je to borec no a tak po pulhodine koukani jak skvele trsa ho odvezla zachytkla pac me epileptickej zachvat......


taky pěkné, kdo volal záchranku?
Marethyu2000
Marethyu2000

Počet příspěvků : 168
Datum Registrace : 07. 10. 12

Sheet
Health:
Fakt me to porad nebavi psat... Left_bar_bleue100/100Fakt me to porad nebavi psat... Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Fakt me to porad nebavi psat... Left_bar_bleue10/10Fakt me to porad nebavi psat... Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Fakt me to porad nebavi psat... Empty Re: Fakt me to porad nebavi psat...

Příspěvek  ladam. Fri Feb 21, 2014 6:44 am

tak tohle mě pobavilo - opravdu ano Very Happy

P.S. - a teďka vážně - pravda, nebo sis to vymyslel ???
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Fakt me to porad nebavi psat... Left_bar_bleue98/100Fakt me to porad nebavi psat... Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Fakt me to porad nebavi psat... Left_bar_bleue10/10Fakt me to porad nebavi psat... Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Fakt me to porad nebavi psat... Empty sssssssssss

Příspěvek  satan Fri Feb 21, 2014 7:37 am

No s tim epileptickym sokem to byl vtip
satan
satan

Počet příspěvků : 88
Datum Registrace : 29. 11. 10
Domoviště : Peklo

Návrat nahoru Goto down

Fakt me to porad nebavi psat... Empty Re: Fakt me to porad nebavi psat...

Příspěvek  Marethyu2000 Sat Feb 22, 2014 2:17 am

škoda  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Marethyu2000
Marethyu2000

Počet příspěvků : 168
Datum Registrace : 07. 10. 12

Sheet
Health:
Fakt me to porad nebavi psat... Left_bar_bleue100/100Fakt me to porad nebavi psat... Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Fakt me to porad nebavi psat... Left_bar_bleue10/10Fakt me to porad nebavi psat... Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Fakt me to porad nebavi psat... Empty Re: Fakt me to porad nebavi psat...

Příspěvek  ladam. Sat Feb 22, 2014 8:19 am

jn :/
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Fakt me to porad nebavi psat... Left_bar_bleue98/100Fakt me to porad nebavi psat... Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Fakt me to porad nebavi psat... Left_bar_bleue10/10Fakt me to porad nebavi psat... Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Fakt me to porad nebavi psat... Empty Re: Fakt me to porad nebavi psat...

Příspěvek  Marethyu2000 Sun Feb 23, 2014 3:34 am

máš video?
Marethyu2000
Marethyu2000

Počet příspěvků : 168
Datum Registrace : 07. 10. 12

Sheet
Health:
Fakt me to porad nebavi psat... Left_bar_bleue100/100Fakt me to porad nebavi psat... Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Fakt me to porad nebavi psat... Left_bar_bleue10/10Fakt me to porad nebavi psat... Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Fakt me to porad nebavi psat... Empty Re: Fakt me to porad nebavi psat...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru