GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blown into nothing.

3 posters

Goto down

Blown into nothing. Empty Blown into nothing.

Příspěvek  IDontKillMeOG Wed Apr 30, 2014 11:43 pm

Tramtaradadadadadadará! Přichází IDontkillovy slohy o hovně.
Víte, že... jsem teplá bukvička která chce ojet idontkilla, teď jsem zapomněl, co jsem vám to chtěl říct.
Vlastně teď jenom přemýšlím nahlas, vlastně potichu, ale píšu to, takže mi čtete myšlenky. Gratuluji!
To zase budou sračky.
Co jsem to chtěl do píče říct?
Jo. Jo takhle. No jo. Tak jo. OK. Budiž. Drž už asijská šlapka Bára Kuzrecká hubu! Neútoč na mě! Dopiče teď jsem zase zapoměl, co jsem to chtěl říct! Jo už vím. Dopíče kde mám klíče.
Takže.
Ladame,
jsem teplá bukvička která chce ojet idontkilla,
zadní zadní prdelní řiťplná fekáliíí řiťplná fekálií,
jaktože jsem v listině smrti nebo co to je, až za calabkem? Děláš si ze mě vaginální teploměr?
No, jsem zvědavej, co se stane s tímhle příspěvkem, až ho zase upraví !!!!CENZURA!! BANIK PYČO!! BANIK PYČO. zadní zadní prdelní řiťplná fekáliíí řiťplná fekálií, to bude vypadat.

Takže děcka. Za tu dobu, co jsem tu nebyl, se spousta věcí změnila. Naučil jsem se programovat. Umím líp číst, psát a nadávat. Hlavně teda psát, protože jsem napsal hromadu článků na hromadu webů. Tohle píšu jen tak z nudy, proto je to plný sraček a nesmyslů. Za většinu nesmyslů sice může !!CENZURA!! BANIK PYČO, ale stejně to je plný sraček. zadní prdelní řiťplná fekálií jsem teplá bukvička která chce ojet idontkilla. Pokračujem. Protože tady jsem nesvázaně anonymní. To zní jak nějaká bullshit sračka. Vlastně anonymní už ne, ale jsem teplá bukvička která chce ojet idontkilla, jebat to zadní zadní prdelní řiťplná fekáliíí řiťplná fekálií, asijská šlapka Bára Kuzrecká. A mám plok. Programuju pro AndroŽida. Moc mi to nejde, ale srát na to. A dělám anymace. Ty hrubky tam píšu schválně, nebojte. Nejsem calábek zadní zadní prdelní řiťplná fekáliíí řiťplná fekálií budeš nadávat mý mámě?!! Prostě vlezu do Source FilmMakeru a dělám animace. Je to *****. Aspoň se nenudím. A obchoduju s elektronikou ve velkým, takže jsem rič a za vodou, byč.
Tak to je ten důvod, proč už nejedu OuGejm. Občas si dám TéeFko Dvojku nebo LeváČtyřiSmrtDva od Valve. Protože je prostě málo toho, no. Ne peněz. Času, vole. Neni tájm. Je, ale já jsem flákač. Takže to musím dohánět ZenTuDounem od Babauty. To je takovej voustej pán a možná přijede i kouzelník. Hele, přišel mi mejl, tak na vás seru. Čus. A ladame, jsem teplá bukvička která chce ojet idontkilla, dodělej tu historii Ta Nejlepší Aliance, když se při tom nebudeš dívat na ty úchyle!!! tak ti to zabere maximálně 10 minut, to snad půjde, ne? jsem teplá bukvička která chce ojet idontkilla.
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Blown into nothing. Left_bar_bleue100/100Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Blown into nothing. Left_bar_bleue10/10Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Blown into nothing. Empty Re: Blown into nothing.

Příspěvek  Marethyu2000 Thu May 01, 2014 12:08 am

cos to myslel tím zadní zadní zadní prdelní řiťplná fekáliíí řiťplná fekáliíí řiťplná fekálií????
Marethyu2000
Marethyu2000

Počet příspěvků : 168
Datum Registrace : 07. 10. 12

Sheet
Health:
Blown into nothing. Left_bar_bleue100/100Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Blown into nothing. Left_bar_bleue10/10Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Blown into nothing. Empty Re: Blown into nothing.

Příspěvek  IDontKillMeOG Thu May 01, 2014 12:39 am

Za to může !!CENZURA!! BANIK PYČO.
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Blown into nothing. Left_bar_bleue100/100Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Blown into nothing. Left_bar_bleue10/10Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Blown into nothing. Empty Re: Blown into nothing.

Příspěvek  Marethyu2000 Thu May 01, 2014 7:01 am

takto zprav ne?
Marethyu2000
Marethyu2000

Počet příspěvků : 168
Datum Registrace : 07. 10. 12

Sheet
Health:
Blown into nothing. Left_bar_bleue100/100Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Blown into nothing. Left_bar_bleue10/10Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Blown into nothing. Empty Re: Blown into nothing.

Příspěvek  ladam. Thu May 01, 2014 10:46 pm

zrušil jsem tu cenzuru - všechnu ! - nedá se pak nic pořádně číst

vyzkoušíme -

piča
kurva
prd

jo už je to v cajku Smile
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Blown into nothing. Left_bar_bleue98/100Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Blown into nothing. Left_bar_bleue10/10Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Blown into nothing. Empty Re: Blown into nothing.

Příspěvek  Marethyu2000 Thu May 01, 2014 11:11 pm

juchů, ale musíkm uznat že to byla docela zábava, co to tam vymýšlelo
Marethyu2000
Marethyu2000

Počet příspěvků : 168
Datum Registrace : 07. 10. 12

Sheet
Health:
Blown into nothing. Left_bar_bleue100/100Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Blown into nothing. Left_bar_bleue10/10Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Blown into nothing. Empty Re: Blown into nothing.

Příspěvek  IDontKillMeOG Fri May 02, 2014 9:28 pm

To byl účel. Aby to náhodně generovalo hovna Very Happy
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Blown into nothing. Left_bar_bleue100/100Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Blown into nothing. Left_bar_bleue10/10Blown into nothing. Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Blown into nothing. Empty Re: Blown into nothing.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru