GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového)

3 posters

Goto down

Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového)

Příspěvek  ladam. Fri Jun 27, 2014 10:39 am

Ahoj,

Alianční sraz bude v sobotu 9.8. a to z důvodů, že většina účastněných může a na červenec se sraz již nestihne zorganizovat. Přesný čas začátku a konce srazu a aktivit se dohodne v průběhu července (ve hře jsou paintball, lasergame, motokáry, bowling, kulečník, oběd, posezení v hospůdce a pokec a určitě se dá spousta dalšího vymyslet, takže kolik aktivit a jaké se dohodne až v červenci). Pokud pojedete někdo vlakem, není problém pro vás zajít na nádraží, aby jste nezabloudili Smile.

V případě zájmu není problém udělat trička (znám dobrou firmu, u které jsem si už nějaká nechával dělat), takže opět - dohodneme během července - cena trička by byla max do 300Kč - to můžu říci předem na 100% (spíš méně, já měl každé tričko u té firmy kolem 200 a nezáleželo na počtu potisků). Jelikož to bude možná jediný sraz za celou existenci naší aliance, tak by to možná stálo za to mít něco na památku Smile. Případně se můžeme někde nechat všichni vyfotit, aby byla památka Smile.

Je to první sraz v historii aliance NBSG (a to už existujeme kurva dlouho) a kdoví, zda né poslední, takže pokud máte zájem se účastnit, napište Zelenkovy a on si vás uloží (po mém návratu už výhradně mě, protože stejně budu organizovat nejspíše vše já).

Je to první sraz v historii aliance NBSG (a to už existujeme kurva dlouho) a kdoví, zda né poslední, takže pokud máte zájem se účastnit, napište mi po mém návratu - do té doby ne, protože si to logicky nepřečtu. Vše budu organizovat já a sraz na 100% bude - rozhodně to nepadne.

Zatím se účastním já (jakožto zakladatel a vůdce), inzenyr57 (administrátor a webmaster), Doktor Zelenka (velezkušený diplomat a administrátor), satanáš (proslulý alianční bavič, spamer a úchyl a samozřejmě také zkušený diplomat) a hráči Arkonidan a Bače. Všichni z vesmíru Barym. Určitě to je šance prožít příjemný den a setkat se s námi Smile.

ladam.
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Left_bar_bleue98/100Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Left_bar_bleue10/10Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty Re: Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového)

Příspěvek  satan Tue Jul 01, 2014 8:55 pm

A v latexu prijit muzu? Inak nwm na 100% asi prijedu pac za mesic ma mlada narozky a o pard tydnu mame 4lete vyroci tak nwm asi mi zbydou penize inak bude tam nekomu nad 23 let? A asi prijedu busem bo vlakem takmchci vyzvednout pac praha je pro me spanelska vesnice ktomu je tu nekdo kdo ma rad vodnice? Jen asi ji mam vzit pak naforu a hre nejsem tak caasto tak zebych dal nekomu kontak na me akdyz napisete ze mam jit namforu nebo skypa tak skro vzdy prijdu :-)
satan
satan

Počet příspěvků : 88
Datum Registrace : 29. 11. 10
Domoviště : Peklo

Návrat nahoru Goto down

Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty Re: Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového)

Příspěvek  satan Tue Jul 01, 2014 9:59 pm

Hele a neslo by to dat na pristi vikend?
satan
satan

Počet příspěvků : 88
Datum Registrace : 29. 11. 10
Domoviště : Peklo

Návrat nahoru Goto down

Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty Re: Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového)

Příspěvek  satan Tue Jul 15, 2014 12:58 am

Kdyz mi to vyjde tk prijedu na 100% tak drzte palce
satan
satan

Počet příspěvků : 88
Datum Registrace : 29. 11. 10
Domoviště : Peklo

Návrat nahoru Goto down

Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty Re: Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového)

Příspěvek  ladam. Tue Jul 15, 2014 9:32 am

datum nelze upravovat - všichni účastnění už o tomto datu vědí a většina už potvrdila účast

příští týden se začne dojednávat další - např. průběh srazu
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Left_bar_bleue98/100Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Left_bar_bleue10/10Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty Re: Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového)

Příspěvek  satan Tue Jul 15, 2014 9:54 am

A jentak pro info...Jak to chces stihnout za jeden den?To se jako vecer bude koncit?Jen ze vecer pak muzem na diskoteku bo do baru a pod...
satan
satan

Počet příspěvků : 88
Datum Registrace : 29. 11. 10
Domoviště : Peklo

Návrat nahoru Goto down

Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty Re: Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového)

Příspěvek  ladam. Wed Jul 16, 2014 5:22 am

sraz může bejt klidně třeba od 10:00 a končit se může třeba o půlnoci - mě je to fakt jedno, ale nevim, jak vy se pak dostanete domu - já a bače určitě problém nemáme, ale vy ostatní by jste asi problém pak měli, takže čas si klidně stanovte jakej chcete vy, ale nezajišťuju ubytování a druhej den už jsem mimo Prahu, takže žádný dvoudenní akce ne
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Left_bar_bleue98/100Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Left_bar_bleue10/10Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty Re: Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového)

Příspěvek  satan Wed Jul 16, 2014 7:12 am

Tak ja bych mel kde prespat :-D jen mi prijde blby prijed byt tammpar hodin a odjed....navic asi bych byl jedinej kdo tam bude pres noc parit tak to moc cenu nema...navic vim jak to v praze chodi v noci:-\ bo juknu na bus vnkolik mi jede z prahy bo vlak
satan
satan

Počet příspěvků : 88
Datum Registrace : 29. 11. 10
Domoviště : Peklo

Návrat nahoru Goto down

Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty Re: Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového)

Příspěvek  Itory Thu Jul 31, 2014 6:42 am

Rád bych se připojil, ovšem jsem rodiči povinný a netuším, jestli nenaplánují nějakou akci. A je už přesněji známé místo setkání? Itory
Itory
Itory

Počet příspěvků : 18
Datum Registrace : 05. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty Re: Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového)

Příspěvek  ladam. Fri Aug 01, 2014 3:15 am

Sraz se bude konat v Praze, jak jsem již výše napsal. Datum už je také známo a sraz začně někdy v dopoledních hodinách (nejpozději v pondělí bude dán přesný čas srazu a přesně místo.

V případě, že nejsi z Prahy, není problém pro tebe zajít na nádraží.
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Left_bar_bleue98/100Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Left_bar_bleue10/10Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového) Empty Re: Alianční sraz - vždy aktuální info (budu aktualizovat jak bude něco nového)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru