GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!!

5 posters

Goto down

Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!!

Příspěvek  IDontKillMeOG Wed Feb 09, 2011 7:23 am

Soutěž o nej vtip. Soutěž trvá do konce února, poslední příspěvky 1. března. Po ukončení přidávání vtipů bude vytvořena soutěž.

Pravidla-vulgarismy dovoleny (bez těch se některé vtipy neobjedou:D). Administrátoři-mohou přispívat (mimo mě, já přispívat nebudu, účastním se jenom hlasování - díky jednomu vtipu co jsem zahlédl jsem vytvořil tuto soutěž Very Happy). Moderátoři-mohou přispívat. Normální-mohou přispívat. Anonymní-nemohou (to je snad logický, ne:D).

Max. 2 vtipy ale pak si budete muset vybrat který chcete převést do hlasování.



Váš 4. administrátor IDontKillMe (OG)


Naposledy upravil Inzenyr57 dne Sun Feb 13, 2011 7:18 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Povolil jsem ti 100, kompromis 175.)
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue100/100Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue10/10Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty Blondýna

Příspěvek  Orilion Thu Feb 10, 2011 8:24 am

Kouří tak bruneta a blondýna v okně paneláku a najednou bruneta říká: "Jéé, támhle jde můj manžel a nese kytici, to zase budu muset večer roztáhnout nohy..." a blondýna na to: "To nemáte doma vázu?"

Orilion

Počet příspěvků : 24
Datum Registrace : 27. 01. 11
Věk : 34
Domoviště : Prostějov

Návrat nahoru Goto down

Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty Vtip :D

Příspěvek  ladam. Mon Feb 14, 2011 1:22 am

Jdou dva policajti v parku a najednou viděj nohu, ten první řiká - "ty vole, neni to náhodou Frantova noha ?, ty boty"
ten druhej řiká - "jdeme dál"

Pak dál viděj další nohu a ten první zase řiká - "ty vole, neni to Frantova noha ?, ty boty "
ten druhej opět odpovídá - "jdeme dál"

O kus dál viděj ruku a ten první zase řiká - "ty vole, neni to Frantova ruka ?, ty hodinky "
ten druhej opět odpovídá - "jdeme dál"

Po asi 200 metrech se ten druhej zastaví a řiká, twl počkej, nestalo se Frantovi něco ?
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue98/100Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue10/10Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty konec

Příspěvek  IDontKillMeOG Thu Feb 24, 2011 7:32 pm

Pozor, blíží se konec!
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue100/100Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue10/10Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty VTIP

Příspěvek  dubinek36 Sat Feb 26, 2011 6:38 pm

Příjde chlap do obchodu a ptá se prodavače:Pane prodavači, co je tohle?Prodavač odpoví:tTo jsou švestky.Dobrá, zabalte mi je po jedné.A co je tohle?Prodavač odpoví:To jsou brambory.Dobrá, zabalte mi je po jedné.A pane prodavači, co je tohle?Prodavač řekne:TO JE MÁK(maková zrnka),ALE TOHLE NA MĚ NEZKOUŠEJTE!!!


lol! lol!

dubinek36

Počet příspěvků : 1
Datum Registrace : 09. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty Re: Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!!

Příspěvek  IDontKillMeOG Sat Feb 26, 2011 10:05 pm

dubinek36 napsal:Příjde chlap do obchodu a ptá se prodavače:Pane prodavači, co je tohle?Prodavač odpoví:tTo jsou švestky.Dobrá, zabalte mi je po jedné.A co je tohle?Prodavač odpoví:To jsou brambory.Dobrá, zabalte mi je po jedné.A pane prodavači, co je tohle?Prodavač řekne:TO JE MÁK(maková zrnka),ALE TOHLE NA MĚ NEZKOUŠEJTE!!!


lol! lol!

já ten vtip znám jako že přijde blondýna do obchodu, chce zabalit 5 KG jablek a každý jabko do jinýho pytle, pak chce hrušky zase 5 KG každou do jinýho pytle a pak se ptá-co je tohle?? prodavač říká-to je mák, ale od toho ruce pryč!!!!
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue100/100Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue10/10Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty Re: Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!!

Příspěvek  ladam. Tue Mar 01, 2011 9:24 am

Jede chlap s náklaďákem po dálnici, špatně odhadne výšku nákladu a zasekne se pod mostem. Za chvíli dorazí policejní auto, jeden policista přijde ke kabině, ve které sedí naštvaný šofér, a jízlivě se ho ptá:
"Tak co, pane řidiči, zasekl jste se, coo?"
"Ne, ty vole, vezu most a došla mi nafta."
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue98/100Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue10/10Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty reporter a lupič

Příspěvek  volf Fri Mar 11, 2011 2:23 am

nevim kdy tadyta soutež končí ale řeknu vam to :


reporter:dobry den pane lupiči jake to bylo poprve krást? lupič: bylo to užasny!! reporter: a chtel byste si to skusit znova?

lupič: no jasne ale maj zavřeno !!

tak ste se aspon trochu zasmaly žejo ? XD
volf
volf

Počet příspěvků : 3
Datum Registrace : 28. 01. 11

Sheet
Health:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue100/100Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue10/10Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty Vtipy

Příspěvek  IDontKillMeOG Fri Mar 11, 2011 6:55 am

To byl poslední příspěvek, sice krapet pozdě ale bylo jich málo takže tenhle ještě dovolím.


Začíná hlasování, takže hlasujte!!
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue100/100Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Left_bar_bleue10/10Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!! Empty Re: Zábava-soutěž o nejlepší vtip s výhrou 175 bodů!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru