GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strategie hry

Goto down

Strategie hry Empty Strategie hry

Příspěvek  rostik924zmoravy Sun Feb 27, 2011 2:25 am

Neustále se ozývají hráči, kteří čekají že jim někdo bude posílat podpory při útocích na ně, chtějí lodě, surky apodobně. Je to ale docela zapeklitá věc jak co se týká surek, jejich poskytování přesně vymezují pravidla hry a co se týká vyslání lodí je to ještě složitější. většina z nich ani neuvede co na ně letí, kdy to přiletí a odkud to letí. pomoc loděmi, když na vás letí 35 bitevních lodí, xxx křižníků a další havěti je prakticky nemožná, bud nepřiletí včas, nebo se akorát nechá zmasakrovat. Jedinná možnost je podle poskytnutých informací spočítat kdy se dotyčný vrátí na domovskou planetu a tam ho nachytat ale zase je to poměrně složité na počítání a muselo by se spojit víc hráčů a doletět tam společně ve stejný čas a to na vteřinu přesně(z praktického hlediska nemožné)
Taky jsem v této hře prakticky nováček, ale zatím se mi nestalo že by mne někdo vybral (samozřejmě co není může se stát) Dosáhl jsem toho hlavně podrobným pročtením návodů na fóru a stránkách ali. Takže bych svou zatím úspěšnou strategii shrnul do několika bodů.
1. Výzkum počítačové technologie. Dává vám volné sloty na mise. V každém případě pokud máte surky na planetě musíte mít jeden slot na mise volný a samozřejmě mít k němu dostatek volných nákladních lodí. Bez toho vám ten slot bude víte na co.
2 Dobře počítatt- jestli jste začátku a máte tři mise pošlete tři mise třeba na neaktivní a surky necháte na planetě tak si říkáte o to stát se farmou. Špionáž vám přece ukáže kolik je na planetě kterou chcete těžit surovin, z těch můžete odvézt maximálně polovinu, víte kolik místa je na lodích které tam posíláte, tekže není nic jednodužšího než naložit na ně tolik ze svých skladů, abyste ještě tu polovinu z těch přepadených vytěžili. To znamená mít taky dostatek tansportérů. Nežeňte se hned za křižníky a bitevními loděmi bez trampíků se hrát nedá. Hlavně tam nenaložte skoro všechno DEU jako jsem to na začátku udělal já affraid Pak jsem koukal že jaksi nemůžu dělat nic dál. Není to neřešitelná situace, lodě se dají poslat zpátky ale je to zdržení a pokud se vyhýbáte útoku je občas každá vteřina dobrá.
3. Nestavět velké obrany na DRACU - nemá to smysl obrany se na tomto serveru přeměňují do trosek a tím pádem jsou lákadlem pro silné hráče aby je rozbili a vytěžili. Stačí pár raketometů, lehkých a těžkých laserů. Ale skutečně pár. Můžu z vlastní zkušenosti říct že jsem utočil jedním velkým transportérem na jeden raketomet a byla to remiza
4.Seznam cílů - Pokud už děláte vyšší výzkumy tak mít dostatek nákladních lodí aby se vám tam surky vešly a mít seznam idlerů(neaktivních) napsaný někde na papírku at je nemusíte pořád hledat v galaxii a občas si je ověřit jestli sou opravdu pořád idleři.
5 Mít časový plán- to znamená vědět kdy odcházím od PC, kdy se k němu vracím a podle toho odesílat a nastavovat návraty letek. Pokud vím že budu u PC skoro celý den tak v každém případě počítat s časem kdy vím že pudu spát nebo pojedu pryč a v tu dobu abych měl všechno doma a mohl to se zachraňovanýma surovinama poslat pryč s nastavením na dobu kdy se vrátím. Tahle hra má i částečně výchovný aspekt, učí přesnosti a plánování a hlavně není to GREPOLIS. Je mnohem složitější, ale taky dává mnohem víc možností a musí se u ní hlavně myslet, plánovat a počítat.

Pokud má někdo nějaké dpplnění budu jen rád
rostik924zmoravy
rostik924zmoravy

Počet příspěvků : 23
Datum Registrace : 19. 01. 11
Věk : 60
Domoviště : Moravské slovácko

http://www.obcansobe.hys.cz/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru