GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBSG Loděnice - Draco

5 posters

Goto down

NBSG Loděnice - Draco Empty NBSG Loděnice - Draco

Příspěvek  Orilion Sun Apr 17, 2011 11:17 pm

Zdravím lidi,
tak o sobě zase po delší době dávám vědět, jednak proto, že jsem se vzpamatovával po útocích a taky proto, že jsem zatím na rozjezdu projektu, který bych tady chtěl navrhnout. Uvařte si čaj nebo kafe a pohodlně si sedněte, bude to delší:
OGame jsem začal hrát až u vás. Zatím jsem nepodnikl žádný útok, protože jsem valil jen výzkumy a doly a taky s útoky ještě nemám zkušenosti. Ani nějak útočit netoužím abych pravdu řekl (vím, že o tom hlavně Ogame je nebojte), ale napadlo mě, že bych mohl vytvořit Loděnici naší ali. Tzn. že bych byl takový zprostředkovatel lodí. Samozřejmě, že ne pro celou ali, to by byla kktina a sám bych to nemohl stíhat.
Zatím můžu vyrábět jen křižníky a bitevní lodě (nepočítám stíhače). No a právě o křižníky a bitevní lodě by se jednalo (s příchodem dalších výzkumů by se to samozřejmě rozšířilo), zkrátka by se vytvořila úzká skupina lidí, řekněme tak 8 max. Vím, že každý má své letky a sám si vyrábí své lodě, to by se nezměnilo. Jen bych prostě podporoval úzký okruh zkušených hráčů, kteří jsou letkaři, kteří létají z galaxie do galaxie a útočí na hráče, kteří útočili na naše hráče.
Chci tu zdůraznit, že se mi v této hře nejedná o to, abych byl mezi prvními 100 hráči apod., jde mi o jméno naší aliance, chci hrát za kolektiv -> tzn. nejsem jeden z těch co tuhle ali berou jako odrazový můstek pro to, aby pak mohl hrát individuálně pro svou osobu a své impérium. A takhle bych chtěl naše hlavní útočná esa podporovat.

Zvažoval jsem možné alternativy... rostik tu psal, že bychom si měli vybrat nějakou galaxii, kde by jsme si udělali na souřadnicích takové shromaždiště aliančních planet, no a právě tam by mohla ta loděnice sídlit a z tama bych posiloval naše raidery.
Je to jen jedna z možností,vše je na domluvě...

No a co je nejhlavnější, tak bych se s tím úzkým okruhem lidí chtěl domlouvat přes skype pokud všichni budou mít (vytvořili bychom tam místnost pro tuto záležitost v které by byli jen hráči z úzkého okruhu), protože tady neexistuje žádná skrytá část fóra, což by mohlo mít neblahý dopad, kdyby se ohledně tohoto téma dostali informace od hráčů, kteří naši ali opustí a stanou se členy jiné, do rukou nepřátel.

Tak co si o tom myslíte? Z důvodu zachování veškerých informací, bychom se na umístění loděnice a žádostí o zasílání lodí domlouvali na skypu.
APELUJI na to, že úzký okruh těchto lidí bych chtěl mít poskládaný z loajálních lidí, kteří mají stejnou vlastnost jako já, a to, že jsou věrní pouze alianci NBSG a nikdy nebudou přemýšlet o odchodu z ali (z toho by pramenilo totiž ohrožení loděnice a informací okolo tohoto projektu).

V úzkém okruhu lidí bych chtěl mít (pokud neodmítnou) tyto hráče, o kterých si myslím,že mají zkušenosti a jsou loajální:
rostik924zmoravy
patrikcalabek12345
Juraj
+ někdo z leaderů ali
...ostatní hráče v úzkém kruhu bych nechal na společném uvážení koho ano a koho ne...
Prosím napište jestli to je nápad na nic nebo by to bylo přínosem. Čekám na vyjádření od zkušenějších.


Naposledy upravil Orilion dne Mon Apr 18, 2011 5:47 am, celkově upraveno 1 krát

Orilion

Počet příspěvků : 24
Datum Registrace : 27. 01. 11
Věk : 34
Domoviště : Prostějov

Návrat nahoru Goto down

NBSG Loděnice - Draco Empty Super!

Příspěvek  IDontKillMeOG Mon Apr 18, 2011 12:12 am

Udělat skrytý fórum není problém...Stačí udělat skupinu, k tomu udělat fóra a nastavit fóra tak, aby je mohla prohlížet pouze ta skupina...


Jinak SUPER návrh, ale jako vždy se toho JÁ nemůžu účastnit, pořád mě špehuje nějakej svickox z svickox land nebo co a já se bojim že na mě něco velkýho pošle takže si stavim letku a obranu a na přispívání do jiný letky už fakt nemam surky...
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
NBSG Loděnice - Draco Left_bar_bleue100/100NBSG Loděnice - Draco Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
NBSG Loděnice - Draco Left_bar_bleue10/10NBSG Loděnice - Draco Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

NBSG Loděnice - Draco Empty Re: NBSG Loděnice - Draco

Příspěvek  ladam. Mon Apr 18, 2011 5:15 am

což o to, neni špatný, ale musíš to zorganizovat, protože v alianci je to jak u blbců
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
NBSG Loděnice - Draco Left_bar_bleue98/100NBSG Loděnice - Draco Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
NBSG Loděnice - Draco Left_bar_bleue10/10NBSG Loděnice - Draco Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

NBSG Loděnice - Draco Empty Re: NBSG Loděnice - Draco

Příspěvek  Inzenyr57 Mon Apr 18, 2011 6:28 am

Orilion - nechceš být admin? Jsi další z lidí, kterým začínám věřit.
Inzenyr57
Inzenyr57
Admin
Admin

Počet příspěvků : 639
Datum Registrace : 28. 04. 10

Sheet
Health:
NBSG Loděnice - Draco Left_bar_bleue100/100NBSG Loděnice - Draco Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
NBSG Loděnice - Draco Left_bar_bleue10/10NBSG Loděnice - Draco Empty_bar_bleue  (10/10)

http://mir57.hys.cz

Návrat nahoru Goto down

NBSG Loděnice - Draco Empty Re: NBSG Loděnice - Draco

Příspěvek  IDontKillMeOG Mon Apr 18, 2011 6:29 pm

To: Inzenyr: MAXI souhlas
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
NBSG Loděnice - Draco Left_bar_bleue100/100NBSG Loděnice - Draco Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
NBSG Loděnice - Draco Left_bar_bleue10/10NBSG Loděnice - Draco Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

NBSG Loděnice - Draco Empty Re: NBSG Loděnice - Draco

Příspěvek  Orilion Tue Apr 19, 2011 11:27 pm

Inzenyr ... vážím si toho a popřemýšlím o tom, ale teď nejsem schopen ti kývnout jestli ano nebo ne. Mám teď spoustu starostí na HALu (ten Freelancer CZ/SK server), byl jsem modderem požádán, abych vytvořil infokarty pro nové lodě co budou v modu, přiřadil je k frakcím a našel vhodné stanice nebo planety kde se budou prodávat, musím se teď věnovat hlavně tomuto, protože v tom musí být logika a smysl a ještě ke všemu to musím stihnout do června, kdy nový mod asi vyjde -> nechci to odfláknout. (tímto vás i všechny co budete mít zájem FL vyzkoušet zvu, nebudete litovat, zde je příspěvek který jsem tady na foru psal: FREELANCER ) + ještě se končí semestr a začnou zkoušky... ale jak jsem psal hore - popřemýšlím o tom a dám ti vědět přes PM.

Orilion

Počet příspěvků : 24
Datum Registrace : 27. 01. 11
Věk : 34
Domoviště : Prostějov

Návrat nahoru Goto down

NBSG Loděnice - Draco Empty Re: NBSG Loděnice - Draco

Příspěvek  Inzenyr57 Wed Apr 20, 2011 12:35 am

Admin, kterému věřím nemá žádné povinnosti, ale jen možnosti. Proto tě zatím jmenuju moderátorem a rozmysli si možnost Administrátorství.
Inzenyr57
Inzenyr57
Admin
Admin

Počet příspěvků : 639
Datum Registrace : 28. 04. 10

Sheet
Health:
NBSG Loděnice - Draco Left_bar_bleue100/100NBSG Loděnice - Draco Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
NBSG Loděnice - Draco Left_bar_bleue10/10NBSG Loděnice - Draco Empty_bar_bleue  (10/10)

http://mir57.hys.cz

Návrat nahoru Goto down

NBSG Loděnice - Draco Empty Re: NBSG Loděnice - Draco

Příspěvek  Orilion Wed Apr 20, 2011 7:41 am

Ok rozmyslím.. jinak mám špatnou zprávu, celá začáteční letka, která měla být určena loděnici (tj. 40 křižníků a 10 bitevních lodí) byla zničena hráčem Nad z planety Teri [1:222:7], Aliance: Čest
Měl jsem přílet letky z FS nastavený na 18:33, přišel jsem k PC okolo 20:00 a byla fuč... názorný úkaz co se může přihodit během hoďky a půl s letkou na planetě... fuck!
Začínám znovu... nejlepší bude když to začnu koordinovat někde daleko od svých hlavních planet...ozvu se až to bude v rozkvětu.

Orilion

Počet příspěvků : 24
Datum Registrace : 27. 01. 11
Věk : 34
Domoviště : Prostějov

Návrat nahoru Goto down

NBSG Loděnice - Draco Empty Re: NBSG Loděnice - Draco

Příspěvek  Orilion Tue May 31, 2011 9:26 pm

Tak zas po delší době zdravím.
Loděnice se zatím rozvíjí celkem ve slibném tempu... potřeboval bych ji pak umístit někam jinam, dál od Jádra galaxie. Už jedu konečně všechny typy lodí. Je tam několik TS,křižníků,bitevních lodí, bombardérů a destroyerů. Vše mám zatím rozházené (nemám to vše na jedné planetě). Dám zase později vědět.

Orilion

Počet příspěvků : 24
Datum Registrace : 27. 01. 11
Věk : 34
Domoviště : Prostějov

Návrat nahoru Goto down

NBSG Loděnice - Draco Empty Re: NBSG Loděnice - Draco

Příspěvek  patrikcalabek12345 Sun Jun 05, 2011 5:55 am

ano přijímám budu tam Orilione
patrikcalabek12345
patrikcalabek12345

Počet příspěvků : 308
Datum Registrace : 26. 01. 11
Věk : 26

Sheet
Health:
NBSG Loděnice - Draco Left_bar_bleue100/100NBSG Loděnice - Draco Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
NBSG Loděnice - Draco Left_bar_bleue10/10NBSG Loděnice - Draco Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

NBSG Loděnice - Draco Empty Re: NBSG Loděnice - Draco

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru