GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance

2 posters

Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance Empty Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance

Příspěvek  ladam. Tue Oct 09, 2012 6:53 am

KAPITOLA 4 - Nová era Aliance

..... Spektator odešel z aliance. Prostě jsem jednoho dne přišel na OGame a vidím od něj zprávu - bylo to nějak takhle - "Ahoj. Je mi to moc líto, ale musím skončit. Už mě ta hra nebaví, protože na mě denně útočí. Mějte se tu hezky. Váš Spektator.". V tu chvíli jsem myslel, že to zabalím taky. Aliance plná zoufalců a já byl na všechno úplně sám. Na správu aliance, na pomoc nováčkům, na nabírání nových hráčů - prostě úplně na všechno. Nevěděl jsem, co mám dělat. Bylo mi smutno a ani jsem nevěděl, kde ho kontaktovat, protože mi nenechal žádnej kontakt. Prostě se vypařil, jako kdyby přišel jen kvůli tomu, aby dal tuhle alianci dohromady. Tak jsem si řekl - jede se dál. A začal jsem hledat další a další lidi do aliance. Pomalu jsme rostli, ale já se stále více utápěl v aliančních povinnostech. Až jednoho dne se mezi nováčky objevil jeden, kterej se choval trochu jinak, než ostatní. Byl více aktivní, psal hdocela hodně oběžníky a na všechno se ptal a byl ochoten s čimkoli pomoci, jak jen mohl. Tento člověk je jeden z těch, kteří nejvíce alianci pomohli za celou její historii, jeho jméno je .....

Pokračování v části č.5.


Naposledy upravil ladam. dne Wed Mar 12, 2014 12:16 pm, celkově upraveno 1 krát
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance Left_bar_bleue98/100Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance Left_bar_bleue10/10Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance Empty Re: Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance

Příspěvek  IDontKillMeOG Fri Oct 12, 2012 4:39 am

No jo, píšeš to fakt napínavě, mimochodem +- rok po 3. dílu Very Happy
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance Left_bar_bleue100/100Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance Left_bar_bleue10/10Historie NBSG očima ladama - Kapitola 4 - Nová era Aliance Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru