GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor

4 posters

Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor

Příspěvek  ladam. Wed Oct 10, 2012 7:26 am

KAPITOLA 5 - Nový administrátor

..... Satanas. Už od začátku se mi velice líbila jeho aktivita a ochota a tak netrvalo dlouho a jmenoval jsem ho jako svého hlavního pomocníka a "pravou ruku" a dostal úplně stejně pravomoce, jako měl Spektator. Byl však jiný než Spektator - akčnější a živější a to se mi právě líbilo. Vybudoval si mojí plnou důvěru a tak jsem se ani nebál mu na pár dní alianci svěřit. Všechno klapalo jak mělo, lidi přicházeli do aliance, stále jsme něco vylepšovali a v tu chvíli už jsem věděl, že aliance má nějakou budoucnost a může pokračovat. Psal jsem si každý týden pozice aliance a stoupali jsme opravdu rychle (ještě teď mám na papíře napsáno, jak jsme se zlepšovali). Z pozic 104, 74 a 39 (celkově / letky / výzkumy - v té době ještě nebyla ekonomika a podrobné hodnocení v letkách) jsme se dostali na pozice 15, 16 a 1. Sice jsme to měli hlavně díky vysokému počtu členů (bylo nás tuším asi 60), ale to mi bylo docela fuk. Hlavně, že jsme stoupali. Tak jsme postupně všechno dávali dohromady, ale zjistily jsme, že nemáme diplomata a ani žádné další funkce a hráče na pomoc ve vedení aliance. Jednoho dne, když jsme zase nabrali několik členů, byl mezi nimi i jeden, který v budoucnu v alianci hodně změnil a zavedl. Také se řadí mezi ty, kteří pro alianci udělali hodně a bez kterých bychom tu třeba už naši alianci neměli. Ale to jsme ještě v tu chvíli samozřejmě nevěděli - byl to pouhý nový člen, který přišel do aliance stejně jako spousta dalších. .....

Pokračování v části č.6.


Naposledy upravil ladam. dne Wed Mar 12, 2014 12:21 pm, celkově upraveno 1 krát
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Left_bar_bleue98/100Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Left_bar_bleue10/10Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty Re: Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor

Příspěvek  IDontKillMeOG Wed Oct 10, 2012 7:49 pm

Ty krávo, píšeš to dost rychle a je to dost hustý, určitě mluvíš o inzovi, udělal web Very Happy

satanasi good work Very Happy
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Left_bar_bleue100/100Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Left_bar_bleue10/10Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty Re: Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor

Příspěvek  Inzenyr57 Mon Oct 22, 2012 4:39 am

Dyť říkám, byl to calábek!
Inzenyr57
Inzenyr57
Admin
Admin

Počet příspěvků : 639
Datum Registrace : 28. 04. 10

Sheet
Health:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Left_bar_bleue100/100Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Left_bar_bleue10/10Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty_bar_bleue  (10/10)

http://mir57.hys.cz

Návrat nahoru Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty Re: Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor

Příspěvek  ladam. Mon Oct 22, 2012 8:03 am

:DDDD
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Left_bar_bleue98/100Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Left_bar_bleue10/10Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty A jako v tom nehledam zadnej problem

Příspěvek  satan Thu Feb 07, 2013 2:44 pm

Twl ani nevim ze jsem dal az tak dobre ali do poradku po tamto co tam byl Very Happy
satan
satan

Počet příspěvků : 88
Datum Registrace : 29. 11. 10
Domoviště : Peklo

Návrat nahoru Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor  Empty Re: Historie NBSG očima ladama - Kapitola 5 - Nový administrátor

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru