GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma

Join the forum, it's quick and easy

GForum
Jako anonym máš přístup ke zlomku ze všech možností fóra a zobrazuje se ti více reklam. Zaregistruj se/Přihlaš se a získej přístup do celého fóra. Jako registrovaný získáš také možnost vyhrát hodnotné ceny! Neváhej a staň se členem GFóra, nejlepšího OGame fóra!

Sponzoři:
http://ogame.wz.cz/ Upload souborů zdarma
GForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ...

3 posters

Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ...

Příspěvek  ladam. Mon Oct 22, 2012 8:39 am

KAPITOLA 6 - Forum ????, omg ...

..... Po čase se však začal velmi projevovat svojí aktivitou a svými nápady. Už vám mohu prozradit, že se jmenoval inzenyr57. Pořád něco navrhoval a psal, byl velice aktivní a snažil se v alianci prosadit. Jednoho dne přišel s tím, že by udělal forum o naší alianci, kde by byli informace o OGame, alianci, atd... No, popravdě jsem tomu v tu chvíly moc nefandil a koukal jsem na něj jako na dementa a moc jsem ho v tom nepodporoval. I když jsem mu to schválil, zděsil jsem se toho, že naše forum bude další do sbírky for s tématem onlinovek, který jsou absolutně o ničem a kde je 10 lidí, který tam píšou v jednom tématu jak buzeranti. Když však forum bylo v provozu, čuměl jsem na výtvor inzenyra jako vejr. Musím uznat, že jsem v tu chvíli změnil názor, protože takovýhle forum jsem ještě neviděl. Samozřejmě ještě bylo hodně brzy o něm tvrdit, že je super, ale už jen ten vesmírný vzhled mě hodně zaujal a věřil jsem, že naše forum bude jednou hodně aktivní. Ihned jsem ho jmenoval webmasterem a začínal jsem mu stále více a více věřit. Forum se rozrůstalo a bylo na něm stále více uživatelů, témat a příspěvků. Měli jsme v tu chvíli štěstí, že jsme měli hodně aktivní a snaživé členy, kteří se na forum registrovali a začalo ho používat (i když někteří se vzpouzeli a nechtěli ho ani vyzkoušet, ale to se dalo očekávat). I když bylo forum aktivní a dobré, stále mu však něco chybělo, a to trocha zábavy a energie. Nebyl zde nikdo, kdo by vysloveně dělal legraci a forum denně oživoval. Mimo toho nám i chybělo logo aliance a tak jsme se jako aliance nemohli reprezentovat nějakým slušným grafickým výtvorem, který by ukazoval, že nehrajeme Farmeramu, ale že jsme silná OGame aliance. To vše se však po chvilce změnilo, protože se objevili dva lidé, kteří se o tyto problémy postarali .....

Pokračování v části č.7.


Naposledy upravil ladam. dne Wed Mar 12, 2014 12:26 pm, celkově upraveno 1 krát
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Left_bar_bleue98/100Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Left_bar_bleue10/10Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty Re: Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ...

Příspěvek  IDontKillMeOG Mon Oct 22, 2012 7:21 pm

MILAY !

Master borec. Škoda, že tu s náma není. Jeden z členů naší hyperaktivní pětky (nebo šestky?) kterej s náma neustále spamoval oběžníky.
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Left_bar_bleue100/100Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Left_bar_bleue10/10Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty Re: Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ...

Příspěvek  IDontKillMeOG Sun Oct 28, 2012 12:25 am

Hejbni, jsem celej nedočkavej Very Happy
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Left_bar_bleue100/100Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Left_bar_bleue10/10Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty Re: Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ...

Příspěvek  Marethyu2000 Tue Nov 06, 2012 6:08 am

nápodobně už je to dluho co tu není 7-ička
Marethyu2000
Marethyu2000

Počet příspěvků : 168
Datum Registrace : 07. 10. 12

Sheet
Health:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Left_bar_bleue100/100Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Left_bar_bleue10/10Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty Re: Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ...

Příspěvek  ladam. Tue Nov 06, 2012 6:33 am

mám teď málo času, počkejte si
ladam.
ladam.

Počet příspěvků : 740
Datum Registrace : 29. 11. 10
Věk : 28
Domoviště : pod mostem :D

Sheet
Health:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Left_bar_bleue98/100Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty_bar_bleue  (98/100)
Náboje:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Left_bar_bleue10/10Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty_bar_bleue  (10/10)

Návrat nahoru Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty Re: Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ...

Příspěvek  IDontKillMeOG Tue Nov 06, 2012 7:45 am

omg Very Happy
IDontKillMeOG
IDontKillMeOG

Počet příspěvků : 735
Datum Registrace : 06. 12. 10
Domoviště : Varnsdorf

Sheet
Health:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Left_bar_bleue100/100Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty_bar_bleue  (100/100)
Náboje:
Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Left_bar_bleue10/10Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty_bar_bleue  (10/10)

http://slebo.info/

Návrat nahoru Goto down

Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ... Empty Re: Historie NBSG očima ladama - Kapitola 6 - Forum ????, omg ...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru